Актуальна інформація автовокзалів і автостанцій

Розклад руху автобусів Одесса Привокзальна

Адреса автостанції Одесса Привокзальна: Старосенная площадь, 1Б
Телефон довідкової автовокзалу: 048-7044422, 098-3224422, 048-7225070
ГоловнаАвтовокзали Україниавтостанція Одесса Привокзальна

ЧасАвтостанція відправленняПункт призначенняПеріодичність відправлення автобусівПеревізник
05:50Одеса ПривокзальнаБершадьBAZ 079
06:10Одеса ПривокзальнаКиїв 1mercedes 18
06:50Одеса ПривокзальнаНікополь С 31.03mercedes 18
08:00Білгород-ДністровськийКиїв 1неоплан 116
16:20Одеса ПривокзальнаЛадижиннеоплан 208
17:00Одеса ПривокзальнаЧернівцівольво
17:15Одеса ПривокзальнаБориспіль Аеропортнеоплан 216
17:30Одеса ПривокзальнаЗапоріжжя С 03.04ман
17:30Одеса ПривокзальнаЗапоріжжябова 49
17:30Одеса ПривокзальнаБухарестЧТВСmercedes 18
19:00Одеса ПривокзальнаМаріупольсетра 215
19:00Одеса ПривокзальнаМаріупольнеоплан 122
20:30Одеса ПривокзальнаДніпронеоплан 216




Інформація про розклад автобусів по станції Одеса Привокзальна

Вокзал Одеса Привокзальна працює не цілодобово. Є достатньо велика перерва між автобусами з 20:30 по 05:50, яка складає 9 годин. 20 хвилин. Розклад автобусів по станції Одеса Привокзальна на сьогоднішній день включає в себе 13 автобусів і мікроавтобусів. Останнє оновлення розкладу 2018-12-08. Довідковий телефон автовокзалу Одеса Привокзальна: 048-7044422, 098-3224422, 048-7225070

Згідно з розкладом, перший міжміський автобус відправляється в 05:50 від автостанції Одеса Привокзальна в місто Бершадь. Модель цього автобуса - `баз-079`. Звертаємо увагу, що перевізник має право змінити тип і модель транспортного засобу без додаткового повідомлення. Останній рейсовий автобус неоплан 216 проїде в 20:30 за маршрутом з міста Одеса Привокзальна в Дніпро. Проміжок часу між останнім і першим автобусом становить 9 годин. 20 хвилин. Квиток на автобус на вокзалі Одеса Привокзальна можна придбати онлайн або в касі за адресою Старосенная площадь, 1Б. У розкладі автобусів можуть бути оперативні зміни.

Найбільш популярні наступні напрямки: Маріуполь, Запоріжжя, Київ, Бухарест, Дніпро, Чернівці, Нікополь, Ладижин, Бершадь, Бориспіль Аеропорт. Всього через станцію Одесса Привокзальна проходить 10 унікальних маршрутів автотранспорту.





Інші автостанції


Пошук

 










У закладки: Facebook, +1